Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KLAFFBORD, 1900-tal, mahogny, svarvade ben, höjd ca 72, 114x55, total längd ca 170 cm
Brukslitage, smärre märken, skiva m fläckar, avslag vid gångjärn
901183
2021-04-10
Gör en kostnadsfri värdering här