Klaffbord mahogny

Klaffbord mahogny
Klaffbord mahogny
Klaffbord mahogny
Klaffbord mahogny
Klaffbord mahogny
Klaffbord mahogny
Klaffbord mahogny
Klaffbord mahogny

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KLAFFBORD, 1900-tal, mahogny, svarvade ben, höjd ca 72, 114x55, total längd ca 170 cm

Brukslitage, smärre märken, skiva m fläckar, avslag vid gångjärn

901183

2021-04-10