Takkrona venetiansk typ

Takkrona venetiansk typ
Takkrona venetiansk typ
Takkrona venetiansk typ
Takkrona venetiansk typ
Takkrona venetiansk typ
Takkrona venetiansk typ
Takkrona venetiansk typ
Takkrona venetiansk typ
Takkrona venetiansk typ
Takkrona venetiansk typ

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TAKKRONA, 1900-tal, venetiansk typ, 5-armad, violett iriserande glas, höjd ca 74, diameter 65 cm

Ljusimitationer med skador

901195

2021-04-10