Fredrik Wilhelm Scholander akvarell

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FREDRIK WILHELM SCHOLANDER (1816-1881): Kyrokinteriör, signerad och daterad F Schlolander 1867, akvarell, bildmått ca 88x63 cm

901198

2021-04-10