Klubbat för:
600 SEK
2 500 SEK
MARIE SANDBERG (född 1961): Kvinnoporträtt, signerad och daterad Marie Sandberg -04, olja på duk, bildmått ca 92x43 cm, oramad
Krackeleringar
901201
2021-04-10