Oskar Bergman akvarell

Oskar Bergman akvarell
Oskar Bergman akvarell
Oskar Bergman akvarell
Oskar Bergman akvarell

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

OSKAR BERGMAN (1879-1963): Nacka kvarn, signerad och daterad Oscar Bergman maj 1942, akvarell, ca 34x48 cm

901207

2021-04-10