Väggtextil

Väggtextil
Väggtextil
Väggtextil
Väggtextil

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGTEXTIL, "Le Chevalier", 1900-talets första hälft, ca 174x140 cm

Smärre slitage

901219

2021-04-10