Kelim antik/semiantik

Kelim antik/semiantik
Kelim antik/semiantik
Kelim antik/semiantik
Kelim antik/semiantik

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KELIM, antik/semiantik, ca 240x156 cm

Skador och lagningar

901222

2021-04-10