E Janson M Qvarsebo T Krestesen litografier

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

(4) ELISABETH JANSSON (född 1950): (2), MICHAEL QVARSEBO (född 1945): TOM KRESTESEN (född 1927): Figurkompositioner, signerade och numrerade, färglitografier, ca 53x41, 74x50 resp 75x55 cm, oramade

901228

2021-04-10