Peter Hvidt & Orla Mölgaard Ax-stol
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PETER HVIDT & ORLA MØLGAARD NIELSEN, ´´Ax-stol´´, karmstol, bok, 1900-talets mitt, klädd i canvas och zebramönstrade plymåer, sitthöjd ca 44 cm
Slitage, senare klädsel, canvas med lagning
901229
2021-04-10