Peter Hvidt & Orla Mölgaard Ax-stol

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PETER HVIDT & ORLA MØLGAARD NIELSEN, ´´Ax-stol´´, karmstol, bok, 1900-talets mitt, klädd i canvas och zebramönstrade plymåer, sitthöjd ca 44 cm

Slitage, senare klädsel, canvas med lagning

901229

2021-04-10