Ikon Ryssland

Ikon Ryssland
Ikon Ryssland
Ikon Ryssland
Ikon Ryssland

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

IKON, trä, Ryssland, 1800-talets slut, ca 31x25 cm

Slitage, avslag

901233

2021-04-10