Fällbord England 1800-tal

Fällbord England 1800-tal
Fällbord England 1800-tal
Fällbord England 1800-tal
Fällbord England 1800-tal
Fällbord England 1800-tal
Fällbord England 1800-tal

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FÄLLBORD, mahogny, England, Regency (1811-1820), tredelad pelarfot, höjd ca 70, diameter 80, uppfällt 116 cm

Färgskiftning, slitage, Spricka i låshuset

901234

2021-04-10