Ejnar R. Kragh, oljemålning

Ejnar R. Kragh, oljemålning
Ejnar R. Kragh, oljemålning
Ejnar R. Kragh, oljemålning
Ejnar R. Kragh, oljemålning
Ejnar R. Kragh, oljemålning
Ejnar R. Kragh, oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

EJNAR ROEPSTORFF KRAGH (1903-1981): Skogsparti, signerad, olja på duk, ca. 49x60 cm.

PROVENIENS: Galerie Zeuthen, Danmark

901239

2021-04-10