Däckstolar, 1 par

Däckstolar, 1 par
Däckstolar, 1 par
Däckstolar, 1 par
Däckstolar, 1 par
Däckstolar, 1 par
Däckstolar, 1 par
Däckstolar, 1 par
Däckstolar, 1 par
Däckstolar, 1 par
Däckstolar, 1 par

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

4 500 SEK

STOCKAMÖLLAN, "Lobby" däckstolar, 1 par, 1960-tal, brännmärkta, klarlackerad bok, ställbar sittvinkel, bricka för montering på armstöd, brännmärkt, bredd 60, höjd 95, längd 155, sitthöjd ca 38 cm, originaldynor medföljer

Lagningar, bruksslitage, sprickor, fläckar

901242

2021-04-10