Klubbat för:
2 600 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
SPEGEL, brons, Kina, 18/1900-tal, dekor i relief, diameter ca 26 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage
901244
2021-04-11
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner