Spegel Kina

Spegel Kina
Spegel Kina
Spegel Kina
Spegel Kina
Spegel Kina
Spegel Kina
Spegel Kina
Spegel Kina

Klubbat för:

2 600 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

SPEGEL, brons, Kina, 18/1900-tal, dekor i relief, diameter ca 26 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage

901244

2021-04-11