Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ZOIA KRUKOWSKAJA LAGERKRANS (1903-1999): Narcisser, signerad Zoia, olja på pannå, bildmått ca 46x38 cm, oramad
Med dedikation, ytskador
901252
2021-04-10
Gör en kostnadsfri värdering här