Zoia oljemålning

Zoia oljemålning
Zoia oljemålning
Zoia oljemålning
Zoia oljemålning
Zoia oljemålning
Zoia oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ZOIA KRUKOWSKAJA LAGERKRANS (1903-1999): Narcisser, signerad Zoia, olja på pannå, bildmått ca 46x38 cm, oramad

Med dedikation, ytskador

901252

2021-04-10