Anders Zorn etsning

Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920) "Fru Granberg", signerad, etsning, utgiven av föreningen för grafisk konst, osignerad, ca 17,6x12 cm

901262

2021-04-10