Klubbat för:
16 000 EUR
Utropspris
18 000 EUR
JULIUS VON KLEVER (1850-1924): kvällens sista solstrålar, signerad och daterad 1901, olja på duk 97x62 cm.
901271
2021-05-23
Gör en kostnadsfri värdering här