Julius von Klever oljemålning

Julius von Klever oljemålning
Julius von Klever oljemålning
Julius von Klever oljemålning
Julius von Klever oljemålning
Julius von Klever oljemålning
Julius von Klever oljemålning
Julius von Klever oljemålning
Julius von Klever oljemålning

Klubbat för:

16 000 EUR

Utropspris

18 000 EUR

JULIUS VON KLEVER (1850-1924): kvällens sista solstrålar, signerad och daterad 1901, olja på duk 97x62 cm.

901271

2021-05-23