Matservis Classic Rose Rosenthal

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROSENTHAL, "Classic Rose", 44 dlr matservis, bestående av: 12 mattallrikar, 12 djupa tallrikar, 12 förrättstallrikar, 2 assietter, 3 långsmala serveringsfat av olika storlek, serveringsskål, terrin med lock, samt såsskål

Repor, mindre nagg kan förekomma

901272

2021-04-14