Däcksstol

Däcksstol
Däcksstol
Däcksstol
Däcksstol
Däcksstol
Däcksstol
Däcksstol
Däcksstol
Däcksstol
Däcksstol
Däcksstol
Däcksstol
Däcksstol
Däcksstol

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DÄCKSSTOL, 1900-talets senare hälft, med dyna, sitthöjd ca 40 cm

Slitage

901276

2021-04-13