Harald Wiberg, Två blekhemsälgar

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HARALD WIBERG (1908-1986): Två blekhemsälgar, signerad Harald Wiberg, akvarell och blyerts på papper, 25x30 cm

901284

2021-04-18