Kina

Kina
Kina
Kina
Kina
Kina
Kina
Kina
Kina
Kina
Kina
Kina
Kina
Kina
Kina

Klubbat för:

42 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅLFAT, MYNTFORM, SPEGLAR, 4 dlr., metall, Kina, 18/1900-tal, diameter ca 12-24 cm

Slitage, ärgat

901287

2021-04-10