Ljushållare Hannelore Dreutler

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HANNELORE DREUTLER, 1 par, Studio Åhus, ljushållare i glas, signerade samt daterade 1998, höjd ca 32 cm

901291

2021-04-13