Olof Hermelin, En vårbild i Sörmland

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

OLOF HERMELIN (1827-1913): En vårbild i Sörmland, signerad O Hermelin, olja på pannå av kartong, 31x20,5 cm

På baksidan påskrift: "Af Baron Hermelin Julen 1914"
samt etikett "Pansarbåtstafla"

901293

2021-04-18