Luktdosa
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LUKTDOSA, silver, Louis XV, stämplad AH, möjligen Andreas Holm, Köpenhamn 1770-tal, balusterform, driven och punsad dekor av rocailler, fällock och lock i foten, förgylld höjd 6 cm, vikt 32 g
smärre repor i botten
901309
2021-04-18