Luktdosa

Luktdosa
Luktdosa
Luktdosa
Luktdosa
Luktdosa
Luktdosa
Luktdosa
Luktdosa
Luktdosa
Luktdosa

Klubbat för:

3 600 SEK

4 000 SEK

LUKTDOSA, silver, Louis XV, stämplad AH, möjligen Andreas Holm, Köpenhamn 1770-tal, balusterform, driven och punsad dekor av rocailler, fällock och lock i foten, förgylld höjd 6 cm, vikt 32 g

smärre repor i botten

901309

2021-04-18