Klubbat för:
1 300 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
SPEGEL, rokokostil, 1900-tal, bronserad, krön i skuren dekor, pastellage, 79x35 cm
Zustandsbeschreibung
Möjligen lagat krön, slitage och smärre skador
901317
2021-04-11
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner