Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
HÖGANÄSBOLAGET, 2 vaser, formade som vinkannor, glaserat stengods, rakstämplade ´Höganäs´, drejarstämpel AG, H ca 25 cm
Skador: retuscherade avslag och nagg, bl a i mynningar
901319
2021-04-11