Höganäsbolaget

Höganäsbolaget
Höganäsbolaget
Höganäsbolaget
Höganäsbolaget
Höganäsbolaget
Höganäsbolaget

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

HÖGANÄSBOLAGET, 2 vaser, formade som vinkannor, glaserat stengods, rakstämplade ´Höganäs´, drejarstämpel AG, H ca 25 cm

Skador: retuscherade avslag och nagg, bl a i mynningar

901319

2021-04-11