Klubbat för:
14 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SLAGBORD, 1800/1900-tal, höjd 75 cm, totalt mått utfällt 147x163 cm, djup ihopfällt ca 30 cm
Slitage
901320
2021-04-13
Gör en kostnadsfri värdering här