Slagbord 1800/1900-tal

Slagbord 1800/1900-tal
Slagbord 1800/1900-tal
Slagbord 1800/1900-tal
Slagbord 1800/1900-tal
Slagbord 1800/1900-tal
Slagbord 1800/1900-tal
Slagbord 1800/1900-tal
Slagbord 1800/1900-tal

Klubbat för:

14 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SLAGBORD, 1800/1900-tal, höjd 75 cm, totalt mått utfällt 147x163 cm, djup ihopfällt ca 30 cm

Slitage

901320

2021-04-13