Soffa

Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFA, 1960/70-tal, svart skinn, lösa plymåer i sits och rygg, underrede i riopalisander (Dalbergia Nigra), höjd ca 70 cm, längd ca 180 cm, sitthöjd ca 35 cm

CITES-intyg giltigt inom EU medföljer

Skador: Patina, bruksslitage, några remmar i sitsen av

901323

2021-04-11