Soffa
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFA, 1960/70-tal, svart skinn, lösa plymåer i sits och rygg, underrede i riopalisander (Dalbergia Nigra), höjd ca 70 cm, längd ca 180 cm, sitthöjd ca 35 cm
CITES-intyg giltigt inom EU medföljer
Skador: Patina, bruksslitage, några remmar i sitsen av
901323
2021-04-11