Klubbat för:
1 400 SEK
2 000 SEK
SYLVIA LEUCHOVIUS, väggrelief, Rörstrand 1960-tal, stengods, dekor med fåglar, glaserade i brunsvart, vitt och blått, signerade R SL ATELJE SWEDEN, ca 45 x 37 cm
901332
2021-04-11