Sylvia Leuchovius, väggrelief

Sylvia Leuchovius, väggrelief
Sylvia Leuchovius, väggrelief
Sylvia Leuchovius, väggrelief
Sylvia Leuchovius, väggrelief
Sylvia Leuchovius, väggrelief
Sylvia Leuchovius, väggrelief
Sylvia Leuchovius, väggrelief
Sylvia Leuchovius, väggrelief

Klubbat för:

1 400 SEK

2 000 SEK

SYLVIA LEUCHOVIUS, väggrelief, Rörstrand 1960-tal, stengods, dekor med fåglar, glaserade i brunsvart, vitt och blått, signerade R SL ATELJE SWEDEN, ca 45 x 37 cm

901332

2021-04-11