Herrbyrå 1900-tal

Herrbyrå 1900-tal
Herrbyrå 1900-tal
Herrbyrå 1900-tal
Herrbyrå 1900-tal
Herrbyrå 1900-tal
Herrbyrå 1900-tal
Herrbyrå 1900-tal
Herrbyrå 1900-tal
Herrbyrå 1900-tal
Herrbyrå 1900-tal
Herrbyrå 1900-tal
Herrbyrå 1900-tal
Herrbyrå 1900-tal
Herrbyrå 1900-tal

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HERRBYRÅ, 1900-tal, 6 lådor varav en med skrivdel, mahogny, beslag i mässing, öppningsbar kolonett på ena sidan, höjd ca 133 cm, 93x52 cm

Slitage, ovansidan med spricka, nyckel till kolonett saknas

901337

2021-04-13