Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
ERNEST GORDON (1926-2008), vas, glas, Kosta, 1950-tal, slipad dekor, signerad Kosta GD 3072, höjd ca 15 cm
Zustandsbeschreibung
901338
2021-04-11
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner