Ernest Gordon vas Kosta

Ernest Gordon vas Kosta
Ernest Gordon vas Kosta
Ernest Gordon vas Kosta
Ernest Gordon vas Kosta
Ernest Gordon vas Kosta
Ernest Gordon vas Kosta
Ernest Gordon vas Kosta
Ernest Gordon vas Kosta

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

ERNEST GORDON (1926-2008), vas, glas, Kosta, 1950-tal, slipad dekor, signerad Kosta GD 3072, höjd ca 15 cm

Zustandsbeschreibung

901338

2021-04-11