Silvia Leitu

Silvia Leitu
Silvia Leitu
Silvia Leitu
Silvia Leitu

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SILVIA LEITU (Estland, 1912-1969): Solrosen, signerad och dateard Silvia Leitu, akvarell, ca 54x44 cm

Ingår i tema-auktionen Estnisk konst

901347

2021-04-11