Kanna silver

Kanna silver
Kanna silver
Kanna silver
Kanna silver
Kanna silver
Kanna silver
Kanna silver
Kanna silver
Kanna silver
Kanna silver
Kanna silver
Kanna silver

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KANNA, silver, engelska stämplar, samt med kinesiska tecken, vikt ca 64 g, höjd ca 7,5 cm

Mindre bucklor

901354

2021-04-11