Laviani

Laviani
Laviani
Laviani
Laviani
Laviani
Laviani

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FERRUCCIO LAVIANI, (2) modell, BIG FL/Y, taklampa, för Kartell, samtida, grön plast, diameter 83 cm

Bruksslitage, repor, Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

901356

2021-04-11