Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ELSE HERMANSSON (1900-1997) Motiv från vasastan, signerad Else Hermansson, olja på duk, ca 22,5x16,5 cm,
901377
2021-04-13
Gör en kostnadsfri värdering här