Else Hermansson oljemålning

Else Hermansson oljemålning
Else Hermansson oljemålning
Else Hermansson oljemålning
Else Hermansson oljemålning
Else Hermansson oljemålning
Else Hermansson oljemålning

Klubbat för:

750 SEK

1 500 SEK

ELSE HERMANSSON (1900-1997) Motiv från vasastan, signerad Else Hermansson, olja på duk, ca 22,5x16,5 cm,

901377

2021-04-13