John-Erik Franzén

John-Erik Franzén
John-Erik Franzén

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHN-ERIK FRANZÉN (2) (Sverige, född 1942) : Diptyk, motorcyklar, färglitografier, monogramsignerade och daterade JEF 1998, numrerade 111/320 resp. 27/320, bildmått ca 19x22

901378

2021-04-13