Monica Bastide

Monica Bastide
Monica Bastide
Monica Bastide
Monica Bastide
Monica Bastide
Monica Bastide

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MONICA BASTIDE (född 1923), "Hus i Haga: det gråa", signerad samt signerad och daterad -78, olja på duk, ca 27x35 cm.

901379

2021-04-11