Vincenti & Cie bordsur
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
VINCENTI & CIE, bordsur, 1800-talets slut, förgylld brons, dekor med putti och fågel, på lös sockel, höjd med sockel 33,5 cm, pendel finns, nyckel saknas
Pendel finns, lucka och nyckel saknas
901396
2021-04-12