Vincenti & Cie bordsur

Vincenti & Cie bordsur
Vincenti & Cie bordsur
Vincenti & Cie bordsur
Vincenti & Cie bordsur
Vincenti & Cie bordsur
Vincenti & Cie bordsur
Vincenti & Cie bordsur
Vincenti & Cie bordsur
Vincenti & Cie bordsur
Vincenti & Cie bordsur

Klubbat för:

1 800 SEK

Schätzwert

2 500 SEK

Beschreibung

VINCENTI & CIE, bordsur, 1800-talets slut, förgylld brons, dekor med putti och fågel, på lös sockel, höjd med sockel 33,5 cm, pendel finns, nyckel saknas

Zustandsbeschreibung

Pendel finns, lucka och nyckel saknas

901396

2021-04-12