Bordsur G Detouche Paris

Bordsur G Detouche Paris
Bordsur G Detouche Paris
Bordsur G Detouche Paris
Bordsur G Detouche Paris
Bordsur G Detouche Paris
Bordsur G Detouche Paris
Bordsur G Detouche Paris
Bordsur G Detouche Paris
Bordsur G Detouche Paris
Bordsur G Detouche Paris
Bordsur G Detouche Paris
Bordsur G Detouche Paris
Bordsur G Detouche Paris
Bordsur G Detouche Paris

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

G DETOUCHE, bordsur 1800-tal, rokokostil, förgylld vitmetall och brons, dekor med rocailler och druvplockare, märkt G Detouche Paris, höjd 41 cm

Pendel och nyckel finns, bakstycke saknas, mindre emaljskador

901397

2021-04-12