GUENA ROGOZNY

GUENA ROGOZNY
GUENA ROGOZNY
GUENA ROGOZNY
GUENA ROGOZNY
GUENA ROGOZNY
GUENA ROGOZNY

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUENA ROGOZNY (1948-2001): "Gladiolus", signerad och daterad, olja på duk, ca 30x24 cm

901405

2021-04-12