Johan Gudmundsen-Holmgreen, Läsestunden
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
JOHAN GUDMUNDSEN-HOLMGREEN (Danmark 1858-1912): Läsestunden, signerad och daterad Gudm.-Holmgreen 1910, olja på duk, 36x46 cm
PROVENIENS
A/s Sagførernes Kunstauktioner, Gammel strand 48, Köpenhamn, katalognr 819
901422
2021-04-18