Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SILVER, 2 dlr, kanna och stop, kanna 830 silver, gravyr i botten, stop på kulfötter invändigt förgyllt, 1897, total vikt ca 460 g
kanna med bucklor
901424
2021-04-21
Gör en kostnadsfri värdering här