Kanna och stop i silver

Kanna och stop i silver
Kanna och stop i silver
Kanna och stop i silver
Kanna och stop i silver
Kanna och stop i silver
Kanna och stop i silver
Kanna och stop i silver
Kanna och stop i silver
Kanna och stop i silver
Kanna och stop i silver
Kanna och stop i silver
Kanna och stop i silver
Kanna och stop i silver
Kanna och stop i silver

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SILVER, 2 dlr, kanna och stop, kanna 830 silver, gravyr i botten, stop på kulfötter invändigt förgyllt, 1897, total vikt ca 460 g

kanna med bucklor

901424

2021-04-21