Superelips Bruno Mathsson/Piet Hein

Klubbat för:

4 000 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

BRUNO MATHSSON/ PIET HEIN, ´´Superellips´´, matbord, vit laminat, aluminiumkant, 4 kromade spännben, etikettmärkt tillverkad på licens av Miab Sverige 2001, 150x100 cm, höjd ca. 72 cm

Kuntoraportti

Smärre bruksslitage, repor

901426

Päivämäärä:

2021-04-12