Superelips Bruno Mathsson/Piet Hein
Klubbat för:
4 000 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
BRUNO MATHSSON/ PIET HEIN, ´´Superellips´´, matbord, vit laminat, aluminiumkant, 4 kromade spännben, etikettmärkt tillverkad på licens av Miab Sverige 2001, 150x100 cm, höjd ca. 72 cm
Kuntoraportti
Smärre bruksslitage, repor
901426
Päivämäärä:
2021-04-12